Spółki / Aktualności > Aktualności ogólne


2019-02-26 -

 

1 - 3 Maj 2019

Warszawa - Wilno - Troki

 

      Zarząd NSZZ Pracowników Organizacja Miedzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej informuje członków Związku Zawodowego, iż jak co roku planuje zorganizować wyjazd  w celu wzięcia udziału w obchodach Święta Pracy 1 Maj w Warszawie. W tym roku wyjazd będzie połączony z wyjazdem do Wilna-Troki. Osoby które są zainteresowane udziałem w wyjeździe mogą się zgłaszać do biura Związku Zawodowego. Szczegóły w 1-3 Maj Warszawa-Wilno-Troki.

 

2019-01-09 -


Bal Metalowca 2019.

              

         Zarząd NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 23 lutego 2019r (sobota) organizuje dla członków Związku Bal Metalowca w Kompleksie Gastronomicznym „Kameliowy Zakątek”, budynki ZIAD-u Bielsko-Biała Al. Armii Krajowej 220 (kierunek — Szyndzielnia, Szpital Wojewódzki)Wszystkich zinteresowanych zapraszamy do zapoznania sie ze szczegółami. Bal Metalowca 2019

 

 

2019-01-09 -


Nowy Rok nowe wyzwania.

 

         W dniu 9.10.2018r Zarząd NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej skierował pisma do Spółek, w których prowadzimy działaność Statutową ( FCA Poland, FCA Powertrain, FCA Services, Sirio, Marpol) o zorganizowanie spotkań celem przedstawienia wyników ekonomicznych za rok 2018, oraz planów produkcyjnych na rok 2019. Spotkania mają na celu przygotowanie się do rozpoczęcia prac nad wzrostem funduszu płac dla pracowników, którzy pracują w tych Spółkach. Zarząd Związku Zawodowego do końca stycznia 2019 planuje takie pisma złożyć we wszystkich Spółkach, w których nie ma podpisanego porozumienia płacowego na rok 2019.

 

2018-12-05 -

 

Upominki świąteczne 2018

 

 

Zarząd NSZZ Pracowników FCA Poland i Spółek Organizacja Międzyzakładowa w Bielsku-Białej informuje, że już od 6 grudnia 2018 w godzinach 7:00 - 15:00 zaprasza naszych członków Związku po odbiór tegorocznych prezentów upominkowych przygotowanych przez Zarząd. Upominki można odebrać w siedzibie Związku obiekt nr 20 – strona północna.

 

 

 

2018-12-04 -

 

Nagroda Świąteczna 2018!!!

 

 

     W połowie listopada Zarząd naszego Związku tradycyjnie jak co roku skierował do wszystkich Spółek w których prowadzimy działalność statutową stosowne wnioski o przystąpienie do rozmów celem określenia wysokości tegorocznej nagrody świątecznej. Poniżej prezentujemy tabelę zawierającą wysokości nagród w poszczególnych Spółkach.

 

2018-11-29 -

 

Przyszłość przemysłu samochodowego.

 

 

 

    W dniu 28 listopada w Lipsku odbyła sie konferencja na temat "Przyszłość przemysłu samochodowego" której organizatorem był IG Metal z regionu Berlin-Branderburgia-Saksonia.

 

2018-11-20 -

 

Komunikat

Wybory Delegatów na kadencję 2019-2024

 

Koleżanki i Koledzy kadencja Zarządu Związku Zawodowego 2014-2019 dobiega końca i w związku z tym Zarząd NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej informuje członków Związku Zawodowego, iż w dniu 14.11.2018 roku przyjął stosowną uchwałę o Ordynacji Wyborczej na Delegatów Związku Zawodowego na kadencję 2019-2024

Wybory na delegatów z poszczególnych Spółek w których prowadzimy swoją działalność statutową zostaną przeprowadzone do 31.12.2018 roku według zatwierdzonej ordynacji wyborczej

Kandydatów można zgłaszać na Karta zgłoszeniowa  do dnia 7 grudnia 2018

Ordynacja Wyborcza

 

 

 

2018-11-15 -

 

Wypoczynek nad Morzem Śródziemnym

 

 

         Zarząd NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku Białej informuje że w dniach 4-12.08.2019r organizuje wczasy dla członków Związku Zawodowego wraz z rodzinami.

    Tym razem wypoczynek zostanie zorganizowany nad Morzem Śródziemnym w Turcji - Alanya a zakwaterownie Ultra All Inclusive będzie w hotelu Drita Resort&Spa 5*

     Szczegóły w Turcja Drita 2019

 

 

 

 

2018-10-25 -

 

I Zjazd Okręgu Śląskiego Federacji Związków Zawodowych Metalowców i Hutników w Polsce

 

 

       W dniu 12 października 2018 roku w Katowicach odbył się I Zjazd Okręgu Śląskiego Federacji Związków Zawodowych Metalowców i Hutników w Polsce.     

     Zjazd był poświęcony wyborom nowych władz w okręgu Śląskim. W imieniu Zarządu NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej, pragniemy poinformować naszych członków Związku Zawodowewgo oraz wszystkich pracowników Spółek, w których prowadzimy działalność statutową, iż na kolejną kadencję na Przewodniczącego Okręgu Ślaskiego został wybrany nasz kolega Przewodniczący Stanisław Młynarczyk.

        Nowo wybranemu Przewodniczącemu Okręgu życzymy dużo zdrowia oraz pełnej realizacji zamierzeń związkowych.

 

Zarząd NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa

FCA Poland S.A. i Spólek w Bielsku-Białej

 

 

2018-09-24 -

 

Razem Możemy Więcej!!!

 

 

      W dniu 22 września 2018 roku w Warszawie odbyła sie Manifestacja zorganizowana przez Ogólne Porozumienie Związków Zawodowych. W manifestacji nie zabrakło również członków z naszej Organizacji Związkowej, którzy licznie uczetniczyli w tym wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim związkowcom oraz uczestnikom wspierającym nasze wspólne postulaty. Wzrost wynagrodzeń,wzrost minimalnej płacy do 50% przeciętnego wynagrodzenia, czas na merytoryczny dialog od zakładu pracy po szczebel krajowy, czas na emerytury uzależnione od stażu pracy... te oraz wszystkie postulaty jakie zostały złozone w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów można zobaczyć tu: Polska Potrzebuje Wyższych Płac Zapraszamy do Galerii

 

Zarząd NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa

FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej

 

 

www.kompmar.net.pl