Spółki / Aktualności > Aktualności ogólneAKTUALNOŚCI
NSZZ Pracowników FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej

 

 

2011-12-06 -

                

                            

NAGRODY  ŚWIĄTECZNE  W  POSZCZEGÓLNYCH SPÓŁKACH 

W dniu dzisiejszym tj. 6 grudnia zakończyły się spotaknia dotyczące wysokości tegorocznych nagród świątecznych w poszczegółnych Spółkach, poniżej zapraszamy do przygotowanego zestawienia: 

2011-12-02 -


 

Enrico Pavoni: Nie będę zwalniał w Polsce
W czwartkowym wydaniu "Rzeczpospolitej" (1.12.2011), ukazał się wywiad z Enrico Pavonim, prezesem zarządu Fiat Auto Poland, w którym odniósł się on do artykułu red. D.Walwskiej i A.Woźnika z Rzczepospolitej z dnia 30 listopada 2011 o potencjalnym ograniczeniu zatrudnienia w Grupie Fiata w Polsce. 

 

Dla zainteresownych tym wywiadem przygotowalismy link do tego artykułu - zapraszamy do lektury

2011-11-08 -

 

N a g r o d a   ś w i ą t e c z n a   2011

Zarząd NSZZ Pracowników Fiat Auto Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 7 listopada 2011r. skierował do wszytkich Dyrekcji Spółek w których prowadzi działalność statutową wnioski o określenie wyskości tegorocznej nagrody świątecznej z okazji Świąt Bożego Narodzenia  

2011-11-04 -

 

Zapraszamy do lektury naszego   

Informatora Związkowego nr 27/2011 z dnia 26.10.2011

dotyczącego aktulanej sytuacji w AVIO POLSKA Sp. z o.o.

 

czytaj więcej >>

2011-10-07 -

Kryzys


Kryzys - termin pochodzi z greckiego "krisis" i oznacza, w sensie ogólnym, wybór, decydowanie, zmaganie się, walkę, w której konieczne jest działanie pod presją czasu. W ekonomii i gospodarce, kryzys to załamanie wzrostu gospodarczego, faza cyklu gospodarczego charakteryzująca się gwałtownym i dużym zmniejszeniem produkcji, a to w konsekwencji przynosi realny spadek dochodów społeczeństwa oraz powoduje wzrost bezrobocia.

2011-09-21 -

Euro manifestacja Wrocław 17.09.2011


Walka z kryzysem nie może być pretekstem do ataku na prawa pracownicze - to przesłanie sobotniej euro-manifestacji we Wrocławiu. Odbyła się ona pod hasłem: "Tak dla europejskiej solidarności, tak dla miejsc pracy i praw pracowniczych, nie dla polityki cięć"....

2011-09-15 -


W trakcie odbywającego się we Frankfurcie A.M Salonie Samochodowym, została oficjalnie zaprezentowana Nowa Panda, która będzie montowana w zakładach Fiata w Pomigliano d`Arco pod Neapolem. Poniżej pragniemy zaprezentować artykuł z Rzeczpospolitej z dnia 14 września 2011r. w której ukazał się wywiad z prezesem Fiata S. Marcione  oraz zdjęcia nowej Pandy. Nam pracownikom Grupy Fiata w Polsce pozostaje jedynie pytanie dlaczego nie u nas?

2011-08-31 -


Zarząd NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa Fiat Auto Poland S.A. i Spółek w  Bielsku-Białej
informuje że w dniach 17 – 18 września 2011 organizuje dla członków Związku oraz sympatyków wyjazd na Euro-Manifestacje do Wrocławia


2011-07-30 -

Szanowne koleżanki i koledzy, członkowie naszego Związku, pracownicy Spółek Grupy Fiata
oraz Spółek, w których prowadzimy działalność statutową


Pragniemy poinformować was wszystkich, że z dniem 7 lipca 2011 startujemy z własną stroną internetową. Mamy nadzieję że będzie ona dla was podstawowym źródłem informacji o naszym Związku i szeroko rozumianym ruchu związkowym.  Będziemy starali się w miarę szybko i obiektywnie informować o wszystkich najistotniejszych wydarzeniach jakie zaistnieją w waszych miejscach pracy i mające istotny wpływ na wasze warunki pracy i płacy.

Mamy również nadzieje, że strona ta będzie tworzona i aktualizowana również przy waszym współudziale, a bardzo istotnymi informacjami podzielić się z nami.


Stanisław Młynarczyk
Mirosław Grzybek

2011-07-29 -

ZAPRASZAMY DO LEKTURY...

  WYDANIE  Nr 1  Warszawa  28 lipca 2011 r.

www.kompmar.net.pl