Spółki / Aktualności > ASK Poland


 

Główna siedziba:

ul. Wyzwolenia 74
43-300 Bielsko-Biała

 


 


2014-01-22 -

                                                             Spór zbiorowy w New Pinto Poland Sp. z o.o.  

 

 

Od miesiąca czasu Dyrekcja New Pinto Poland Sp z o.o. unika zorganizowania spotkania celem umówienia zgłoszonych przez nasz Związek postulatów tj. wycofania się z zawieszonych premii i przywrócenia odpisu na fundusz socjalny a także zaprezentowania sytuacji ekonomicznej firmy.     
Związek nasz celem „zmuszenia” pracodawcy do rozpoczęcia negocjacji w/w tematach w dniu dzisiejszym 22 stycznia 2014 powiadomił Dyrekcję New Pinto Poland Sp. z o.o. o wstąpieniu w spór zbiorowy.

 

2014-01-10 -

                                                                              New Pinto Poland Sp. z o.o.  

 

Pragniemy poinformować że z dniem 6 listopada 2013 na wniosek zatrudnionych w New Pinto Poland Sp. z o.o. pracowników, Związek nasz rozszerzył swoją działalność statutową o w/w Spółkę która ma swoja siedzibę w Bielsku-Białej na ul. Podwale 65.

New Pinto Poland Sp.z.o.o. jest firmą usługowo-produkcyjną działającą od 2005r. w branży motoryzacyjnej. Przedsiębiorstwo produkuje systemy anten  samochodowych oraz montuje wiązki elektryczne. W zakresie produkcji ściśle współpracuje z  ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsku-Białej. Obecnie Spółka zatrudnia ok. 250 pracowników.                                            

                                          

 


 

 

www.kompmar.net.pl