Spółki / Aktualności > FCA Poland


FCA Poland S.A.

Główna siedziba:

FCA Poland S.A.
43-300 Bielsko Biała
ul. Grażyńskiego 141
tel: 033 813 21 00

 

 

 

 


                                   Premia efektywnosciowa 2016 w FCA Poland S.A. i pozostałych Spółkach
 

 

W dniu 1 czerwca 2016 w trakcie spotkania z Zakładowymi Organizacjami Związkowymi Dyrekcja Spółki zaprezentowała  wyliczenia oraz wartość tegorocznej premii efektywnościowej. Wskaźnik efektywnośćiowy wyniósł 0,991 co bezpośrednio przełożyło się wysokość tegorocznej premii w kwocie 784,66 zł. średnio na jednego zatrudnionego.

W Spółkach Delfo Polska, Comau Poland , Sistema Poland, FCA Services, Sirio Polska wysokość premii efektywnościowej z FCA Poland stanowi podstawę do wyliczenia premii w tych Spółkach.

 

To już kolejny 5 rok od 2012 jak pracownicy Grupy FCA tracą w ciągu roku dodatkowe środki finansowe. W tym roku stracili 415  zł. - Dlaczego ? - tutaj można zanleść odpowiedź 

 

W dalszej części spotkania Dyrekcja zwróciła się z wnioskiem aby zwiększyć limit godzin nadliczbowych, ponieważ niektórzy pracownicy powoli osiągają kodeksowy limit 150 godzin i będzie problem aby dopuścić ich do pracy w trakcie ewentualny kolejnych dodatkowych dni. Wniosek został zaakceptowny przez wszyskie zwiąki.

 Tabela premii efektywnościowej 2016

 

www.kompmar.net.pl